مقالات واخبار

Klim 2022 Motorcycle Gear Collection

لوازم وتجهیزات واکسسوری

مجموعه لوازم وتجهیزات موتور سیکلت Klim 2022

ویژگی‌های بارز مجموعه تجهیزات سواری جدیدبرند Klim که در سال ۲۰۲۲ منتشر شده است، شامل سیستم جدید پوششی روی بدنه Raptor GTX، کلاه ایمنی جدید F3 Carbon آفرود و شلوار سواری معمولی Outrider است.
لوازم وتجهیزات ماجراجویانه Badlands Pro و Artemis با تغییرات جدید بازگشته اند، خط آفرود Mojave در هوای گرم دوباره تازه شده است، و تجهیزات مشهور آفرود XC Lite Klim رنگ‌های جدیدی برای انتخاب دارند.
klim با تجهیز خود برای تبدیل هر لحظه موتور سواری به تجربه ای عالی، موتورسواران را تشویق می کنند تا از هر فرصتی برای سواری نهایت استفاده را ببرند. حقیقت این است که این تقاضا برای داشتن اوقات خوش در هر سواری چیزی است که استانداردهای بالای Klim را برای تجهیزات کاربردی ترغیب می کند.
بر این اساس، Klim مفتخر است که یک خط جدید قوی از تجهیزات خیابانی و آفرود موتور سیکلت را برای سال ۲۰۲۲ معرفی کند. این شامل طراحی های جدید محصولات ماجراجویانه پرچمدار مانند Badlands Pro، کلاه ایمنی و تجهیزات آفرود جدید هیجان انگیز و همچنین رویکردهای جدید است. تجهیزات روزمره خیابانی این شرکت مستقر در آیداهو با نوآوری غریبه نیست، و در بسیاری از صنعت‌ها پیشگام است، در حالی که Klim هرسال شهرت خود را با کیفیت استثنایی به بازارهای جدید ارائه می کند. محبوب ترین در مجموعه تجهیزات ماجراجویی Klim کت و شلوار Badlands Pro مردانه و کت و شلوار Artemis زنانه است. این کیت‌ها برای سال ۲۰۲۲ دوباره طراحی شده‌اند و با ساختار سه لایه Pro Shell Gore-Tex و مقاومت در برابر سایش، محافظت در برابر ضربه و تهویه، ازویژگی‌ های بالاوباکیفیت در کیت‌های ماجراجویی در نوع خود برخوردارهستند.
جدیدترین نسخه برای سال ۲۰۲۲ Raptor GTX Overshell است. تقریباً ۱۵ سال پیش، ژاکت‌های موتورسواری ابتدایی Klim، پوشش های اتومبیل برفی Valdez بودند که درسواری خارج از جاده می‌پوشیدند. Raptor GTX یک سیستم پوششی روی بدنه است که از ریشه از پوسته‌های Klim در سرتاسر جهان به تولیدشده است ودر مراحل رالی Dakar در پشت خیابان Jonah و Casey McCoy به کاررفته است. Raptor GTX با جدول فوق العاده ویژگی‌های سایشی ، حفاظت کامل در برابر آب و هوا و طراحی مهندسی شده خارج از جاده، برای سفرهای دوگانه ورزشی و ماجراجویانه مسابقه ای ساخته شده است. کلاه ایمنی آفرود کربنی جدید Klim به طور مستقیم با سبک ترین کلاه های آفرود موجود در بازار رقابت می کند. این محصول با فیبر کربن بسیار سبک ساخته شده است تا بهترین ثبات در ضخامت پوسته و توزیع رزین را داشته باشد، به این معنی که وزن اضافی یا نقص در پوسته وجود ندارد. به گفته Klim ، این سبک ترین کلاه ایمنی خارج از جاده ECE است که آنها مایل بودند بدون به خطر انداختن ایمنی بسازند.
ازتجهیزات جدید آفرود شامل یک سری موهاوی کاملاً بازطراحی شده ولوازم فوق العاده زیباهمراه باتهویه هواو بادوام Klim در هوای گرم است. اکنون راحت‌تر، باتهویه هوای بهتر و بادوام‌تر از قبل است. تجهیزات محبوب آفرود XC Lite Klim نیز برای سال ۲۰۲۲ رنگ‌های جدید و برجسته درنظرگرفته است. برای موتورسواران روزمره، Klim با معرفی طرح‌های جدید برای شلوار Outrider مردانه و زنانه به درخواست شلوار مخصوص موتورسیکلت برای پوشیدن اتفاقی تمام روز جواب داده است. این تجهیزات محافظت در برابر ضربه و سایش را در یک بسته راحت و کم قیمت ارائه می کنند که در زندگی روزمره موتورسواران جای دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *