مقالات واخبار

Bridgestone X31 Motocross Tires

فناوری Castle Block Bridgestone

فناوری Castle Block Bridgestone

تایرهای موتور کراس جدید Battlecross X31 Bridgestone به روز شده اند (از لاستیک های نسل قبلی X30) تا در زمین های دائماً در حال تغییر عملکرد داشته باشند. بلوک‌های آج متقارن روی تایر جلو به پایداری ترمز کمک می‌کنند و در سطوح نرم نیش بیشتری می‌افزایند. بلوک های نامتقارن در عقب باعث افزایش نیش جانبی برای کشش در هنگام پیچیدن می شود. شیارهای سنگر در پایه بلوک های آج، کشش را فراهم می کنند، حتی زمانی که بلوک ها در زمین نرم غوطه ور هستند. پره های خنک کننده در دیواره های جانبی برای پراکنده کردن گرما برای بهبود قوام تحت استفاده مداوم هنگام حرکت باسرعت موتورسیکلت، جابه جایی هوا ایجاد می کنند.
فناوری Bridgestone’s Castle Block Bridgestone Battlecross X31 جدید از فناوری Castle Block Bridgestone بر روی بلوک های شانه ای لاستیک جلو و تمام بلوک های روی لاستیک عقب استفاده می کند که از طریق یک بخش محدب در بلوک خود، به لطف یک اثر لبه اضافی، قدرت کشش را افزایش می دهد. فناوری Castle Block همچنین فشار تماس را افزایش می دهد و احساس تماس ایمن را در زیر زمین لغزنده ایجاد می کند، چسبندگی و ثبات را در سطوح در حال تغییر بهبود می بخشد، و اثر لبه اضافی چسبندگی و کشش بیشتری در پیچ ها در انواع مختلف زمین فراهم می کند. طراحی الگوی جدید، با الگوی بلوک نامتقارن برای عقب، همچنین عملکرد کشش Bridgestone Battlecross X31 را بهبود می بخشد وهمراه با نسبت بلوک پایین تر برای افزایش کاربرد بکارمی رود. اندازه و موقعیت شیارهای به روزشده لمس تماس تایررا افزایش می‌دهدواحساس گاز گرفتن لاستیک را هنگام فرورفتن بر روی سطوح افزایش می‌دهد، عملکرد چسبندگی و کشش را افزایش داده و برای پایداری بهینه، استحکام پایین‌تری ایجاد می‌کند. همه اینها با افزودن یک باله خنک کننده در دیواره جانبی Bridgestone Battlecross X31 ترکیب شده است که باعث ایجاد جابه جایی هوا از طریق برآمدگی های دیواره جانبی می شودو اثر خنک کنندگی روی سطح لاستیک را افزایش می دهد، که منجر به تخریب کمتر می شود و عملکرد ثابتی را در طول عمر تایر دارد.
نیکو توی، رئیس بخش موتورسیکلت درشرکت بریجستون EMIA در مورد این تغییر اظهار داشت: «ما می‌خواستیم به مشتریان موتورکراس خود سرعت و کنترل بیشتری در انواع زمین‌های سخت ارائه بدهیم. نتیجه، Bridgestone Battlecross X31 است، تایرهایی که از آخرین فناوری‌ها استفاده می‌کنند و برای سوارکارانی که به دنبال تطبیق پذیری و ثبات در عملکرد هستند، طراحی شده است. لاستیک واقعاً به شما این امکان را می دهد که بازی وریسک رانندگی خود را افزایش دهید.” جدیدترین لاستیک موتور کراس بریجستون در شش سایز عرضه خواهد شد و در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ وارد بازار شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *